top of page
soultlocien.jpeg

o nas

Jesteśmy Polską, rodzinną firmą, po dwóch latach opracowywania projektu w końcu wychodzimy do Was z całkowicie oryginalnymi lampami, dla młodszych i starszych. Nasze Lampy mogą rosnąć razem z waszymi dziećmi, wraz z najlepszymi artystami, grafikami staramy sprawić aby każda lampa była jedyna w swoim rodzaju i przynosiła Wam radość każdego dnia. 

Dzieciaki rosną zbyt szybko. Jedne uwielbiają czytać, inne uprawiają sporty, jeszcze inne są poszukiwaczami, które wciąż szukają nowych dróg, nowych rozwiązań , zdobywają nowe umiejętności, mają swoje hobby. Oryginalność lamp, które stworzyliśmy polega na tym, że lampa, która rozbłyśnie w pokoju Twojego maluszka spokojnym bezpiecznym światłem, pozostanie z nim przez wiele etapów rozwoju, zmieniając się wraz z dzieckiem. Dziecko rośnie, zmienia się otoczenie w jego pokoju, ale lampa nie musi zniknąć, może tylko przybrać inną formę dostosowaną do charakteru, hobby, duszy właściciela. Pozostaje z nim i być może zatacza koło.

Soulglowlogogreen.png

Lampa nie wymaga dodatkowego montażu,  świeci bez dodatkowych czynności. Naszym celem jest, aby lampy  pomagały  w rozwijaniu zainteresowań, hobby, były odzwierciedleniem charakteru właściciela. Chcemy, aby nie były  tylko „martwym” przedmiotem ale współgrały  i rosły  z dzieckiem. 

Co setna lampa zostanie przekazana do domów dziecka lub dziecięcego szpitala, aby również tam przynosiła radość i poczucie bezpieczeństwa.

Nasza lampa jest bezpieczna, posiada  tzw. „zimne”  światło,   mimo wielu godzin eksploatacji nie nagrzewa się. Jej bezpieczeństwo gwarantuje także to, że jest niezwykle lekka.  Światło jest ciepłe, co sprawia, że jej światło uspakaja i wycisza. 

Lampy są ekologiczne, materiał, z którego są wykonane podlegają recyklingowi, są energooszczędne. Ich konstrukcja wykonana jest w sposób uniwersalny. Jeżeli dziecko „wyrośnie” z lampy dla maluszka, bez problemu możesz wymienić tzw. pokrowiec i dalej cieszyć się nową, odnowioną lampą.
 

Nie martw się o kurz oraz o bakterie, które zanieczyszczają lampę. Każdy pokrowiec zewnętrzny  można zdjąć i wyprać. 

Eksploatacja lampy wynosi ok. 10 000 h.  Lampa objęta jest 2 letnią gwarancją, jeśli jednak Twoja lampa przestanie świecić  po upływie  dwóch lat bez problemu można zakupić nowy moduł oświetlający.

LET YOUR SOUL GLOW

bottom of page